0.2 C
Pristina
E hënë, 11 Dhjetor, 2023

Daily Archives: Sht 24, 2019

spot_imgspot_img

Edhe një rekord tjetër i AAB’së – gati gjysma e stafit akademik në AAB i përkasin gjinisë femërore

Se AAB është më i madhi institucion i arsimit të lartë jopublik në vend dhe jo vetëm, me më së shumti programe të akredituara,...