archive16 Shtator, 2019 - 10:05

Lajme

E pazakontë: Kjo vajzë pagoi vrasës me pagesë për t’i vrarë prindërit

Një 17-vjeçare nga Jumatile, është arrestuar pasi dyshohet se ka tentuar t’i vrasë prindërit e saj në Florida. Alice Michelle Hatcher akuzohet se ka vjedhur 1.400 dollarë nga prindërit e saj Michael dhe Tammy Scheller. Ajo, fillimisht vodhi kartelën e tyre bankare dhe tërhoqi 500 dollarë, 100 prej të cilave...
Fun

Dashnorës iu kthye burri, i martuari detyrohet të ik nga dritarja

Një burrë është rrëzuar nga një ndërtesë e lartë pasi u përpoq të largohej pa u zbuluar nga shtëpia e të dashurës së tij që ishte e martuar. Në një video, që thuhet të jetë filmuar më 10 shtator në qytetin Maoming në Kinë, duket një burrë i cili është...
Lajme

Ky është moti në vendin tonë në tre ditët e ardhshme

Në fillim të javës së ardhshme më ngrohtë dhe me diell, e në pjesën e dytë të javës, më ftohtë, mundësi edhe për shi. Ditëve në vijim mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të kushtëzojnë mot të qëndrueshëm, të kthjellët dhe me diell....
1 4 5 6
Page 6 of 6