archive15 Shtator, 2019 - 23:43

Lajme

AKR thotë se i janë bashkuar pjesëtarë të familjes Jashari

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se kësaj partie i janë bashkuar disa figura të reja. Përmes një postimi në Facebook, Pacolli tha se AKR-së sot ju bashkuan pjesëtarët e familjes Jashari nga Prekazi. “Gjithmonë kënaqësi të jem në mesin e njërëzve që luftuan për lirinë e...
Lajme

Agim Bahtiri dhuron para në emision, ja pse!

Agim Bahtiri Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari më i ri i VetëVendosjes ka shpërndan para në emision. Për ta kuptuar arysen shikojeni emisionin më poshtë nga min 42:40 sekonda. Shikone videon e më poshtme: https://www.youtube.com/watch?v=A3mBGdYIByw...
Lajme

Aksident i rëndë, një i vdekur dhe katër të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec. Raportohet se në aksident një person ka mbetur i vdekur, ndërsa katër të tjerë janë lënduar, mes të cilëve dy fëmijë. Sipas raportimeve dy fëmijët janë jashtë rrezikut për jetën. Të plagosur janë: dy gra, njëra prej...
Lajme

Izmaku, Veselit: Gratë dhe vajzat e Vushtrrisë janë me PDK’në

Kandidatja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Xhevahire Izmaku, ka thënë se gratë dhe vajzat e Vushtrrisë në zgjedhjet e 6 tetorit do ta mbështesin partinë e drejtuar nga Kadri Veseli. “Gratë dhe vajzat e Vushtrrisë e pritën me shumë entuziazëm dhe nderime të parin e Partisë Demokratike të Kosovës,...
1 2 3 4
Page 1 of 4