archive14 Shtator, 2019 - 23:26

Sporti

100 mijë euro gjobë për ‘talljen’ me himnin kombëtar shqiptar

Gazeta franceze “L’Equipe” shkruan se incidenti me himnin kombëtar të Shqipërisë, në ndeshjen Francë-Shqipëri, nuk është pritur mirë nga UEFA, dhe është hapur një procedim disiplinor. Media franceze raporton se dënimi do të bëhet publik në datën 17 tetor, teksa Franca pritet të dënohet me 100 mijë euro nga UEFA,...
Lajme

Dega e PDK’së në Dragash prezantoi Dr. Ilir Kurtishin, kandidat për për deputet në Kuvendin e Kosovës

Dega e PDK-së në Dragash prezantoi kandidatin e saj, Dr. Ilir Kurtishi për deputet në Kuvendin e Kosovës. Në këtë takim, strukturat e PDK- së në Dragash njëzëri dhe fuqishëm shprehën gadishmërinë për mbështetje të PDK-së, Kryeministrit Kadri Veseli e në veçanti kandidatit tonë për deputet, Dr.Ilir Kurtishi", thuhet në...
Lajme

Ironizon Rexhë Gegaj me numrin 115

Opinionisti i çështjeve politike, Rexhë Gegaj, ka ironizuar ne numrin e madh të kandidatëve për deputet në këtë Kosovë të vogël. Ai ka postuar një foto me ushqim, ku ka "ftuar qytetarët" që ta votojnë në numrin 115. Postimi i plotë i Rexhë Gegajt:...
ShowBiz

Enca nuk i ndal provokimet, kësaj radhe e tepron

Enca Haxhia edhe pse merr kritika të panumërta nga publiku për imazhet që ndanë, ajo nuk ndalon së provokuari me format trupore. Këngëtarja ka publikuar një tjetër imazh në llogarinë e saj në Instagram ku këtë herë ka provokuar me gjoksin ‘shpërthyes’. Ndryshe, Enca muajin e kaluar kishte publikuar projektin...
1 2 3 7
Page 1 of 7