archive2 Shtator, 2019 - 23:34

Lajme

Haradinaj: Albin Kurti është një mashtrues i mirë

Kryeministri në detyrë dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, nuk ka fjalë të mira për partnerin e tij të dikurshëm në opozitë.Ai ka dhënë opinionin e tij për kryetarin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin, duke e quajtur një mashtrues i mirë. Haradinaj ka thënë se çështjen e bashkimit kombëtar të ngritur...
Lajme

PDK sërish i mund të gjitha partitë në sondazhin e T7

PDK ka dalë sërish partia më e votuar në sondazhin e orgenizuar nga Televizioni T7 gjatë debatit politik ku u ballafaquan përfaqësues të katër subjekteve politike nga PDK, LDK, VV dhe AAK-PSD. Në këtë sondazh 44.81 përqind e qytetarëve gjatë debatit live votuan për PDK, 22.49 përqind për LDK, 21.54...
Sporti

Kosova mban stërvitjen e parë, kjo është gjendja e lojtarëve

Kosova do të zhvillojë dy ndeshje tepër të rëndësishme në muajin shtator në kuadër të eliminatorëve për Euro 2021 Më 7 shtator Kosova do të luajë kundër Republikës Çeke kurse më 10 shtator kundër Anglisë. E sytë e tifozëve dardan janë pikërisht në ndeshjen kundër Çekisë, pasi që çekët shihen...
1 2 3
Page 1 of 3