archive20 Gusht, 2019 - 04:42

Interesante

Pse duhet vizituar Kapadokia? Ja disa arsye!

Turqia njihet për destinacion ekzotik dhe jo vetëm, ku miliona njerëz vendosin të kalojnë muajt e verës ne bregdet, ndërsa pranverën dhe vjeshtën për vizita të tjera të merituara. Shumë mund të kenë dëgjuar për senzacionin natyror, Kapadokian, shtëpinë e balonave me ajër të nxehtë që ju shëtisin nëpër male...
Lajme

Paralajmërim i frikshëm: Ballkanin e pret një vjeshtë e tmerrshme

Stuhi të kohëpaskohshme, përmbytje dhe rrëshqitje të dheut, parashikon shërbimi meteorologjik AccuWeather për vjeshtën e ardhshme në Itali dhe Ballkan. Sipas kësaj kompanie, parashikohet që stuhitë e rastit do të vazhdojnë në Itali dhe Ballkan gjatë vjeshtës, me shira të dendura që mund të shkaktojnë përmbytje dhe rrëshqitje dheu. Ndërsa...
ShowBiz

Rita Ora ‘çmend’ italianët në plazh

Rita Ora shfaqet tepër tërheqëse, e veshur me bikini të zeza, të cilat i nxjerrin në pah format e saj të palestruara, ndërkohë që po shijon një pushim të shkurtër në Sardinia, Itali. Për më tepër ndiqni fotogaleritë:...
1 3 4 5
Page 5 of 5