archive9 Gusht, 2019 - 23:59

ShowBiz

A po e braktisin Mihrija e Naimi Kosovën?

Mihrije Braha dhe Naim Abazi, janë padyshim njëri ndër çiftet më të njohura të estradës shqiptare. Ata të dy kanë qenë të ftuar në emisionin Sonte të televizionit T7. Ata të dy kanë blerë një apartament në qytetin e bukur të Vlorës dhe tashmë janë qytetarë të atij qyteti “Ne...
Lajme

Kjo është nusja që ia mori zemrën djalit të Halil Kastratit

Halil Kastrati humanisti shqiptar ka mbledhur mbrëmë shumë fytyra të njohura në dasmën e djalit të tij, Firdeusit, raporton Gazeta Express. Derisa prezentë ishin edhe disa politikanë, në rrjete sociale u publikuan fotografi nga atmosfera në dasmë. Çifti, Firdeus Kastrati dhe gruaja e tij Blerina, janë aktiv në rrjete sociale,...
1 2
Page 1 of 2