archiveKorrik 2019

Sporti

Meçi mbyllet për 70 sekonda, shikoni spektaklin brenda kafazit

Junior Dos Santos nuk ka “mbijetuar” më shumë se 70 sekonda në kafaz, në duelin e tij me Francis Ngannou, të zhvilluar në Mineapolis të Shteteve të Bashkuara. Braziliani Dos Santos, pasi huqi një tentim për grushtim dhe pësoi një goditje të rëndë, sikur i ktheu shpinën kundërshtarit, duke dashur...
1 70 71 72
Page 72 of 72