archive27 Korrik, 2019 - 17:19

Sporti

Aziz Salihu me familjarë në zi, marrin lajmin e hidhur

Legjenda e boksit kosovar Aziz Salihu me familjarë kanë marrë një lajm të hidhur. Motra e Salihut ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar nga ish-boksieri dhe nënkryetari i Federatës së Boksit të Maqedonisë së Veriut, Faton Salihu, vëllai i vogël i Azizit....
Lajme

Berat Buzhala tregon se kush do t`i fitojë zgjedhjet në Kosovë

Pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj, Kosova ndodhet në prag të zgjedhjeve të jashtëzakonshme. Partitë politike tashmë kanë filluar të bëjnë llogaritë se si do të garojnë në zgjedhjet e reja, në mënyrë që të sigurojnë sa më shumë vota e madje edhe për të dalë fituese të zgjedhjeve. Ndërkohë...
1 2
Page 2 of 2