archive27 Korrik, 2019 - 22:48

ShowBiz

Enca provokon me akullore

Njëra ndër emrat më të pëlqyer dhe të komentuar të mediave rozë është këngëtarja e njohur, Enca Haxhia. Ajo arrinë të marrë vëmendje me thuajse çdo vëmendje me çdo paraqitje që bënë. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga...
ShowBiz

Pamje nga atmosfera madhështore në koncertin e Unikkatilit

Reper i njohur Unikkatil sot do të performojë në Mitrovicë. Aty tashmë ka filluar koncerti ku pritet të marrin pjesë edhe shumë këngëtarë tjerë nga estrada shqiptare. Më poshtë mund të shihni pamje nga stadiumi “Adem Jashari”, ku do të këndojë reperi i shumë kërkuar nga publiku, Unikkatil./Insajderi.com...
Lajme

Erëra, shi dhe breshër i madh në këtë komunë të Kosovës

Pas temperaturave të larta që mbretëruan gjatë ditës, në orët e pasditës, në disa komuna të Kosovës ka pasur shtim të vranësirave, të shoqëruara edhe me shi. Në komunën e Shtërpcës, përpos reshjeve të shiut, ka pasur edhe breshër dhe erëra të fuqishme, shkruan Reporteri.net. Në disa pamje të dërguara...
ShowBiz

Ramiz Lladrovci po bëhet gjysh, Lapidari poston këtë foto

Kapiteni i Feronikelit, Lapidar Lladrovci është djali i madh i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovcit. Mbrojtësi kosovar së shpejti do të bëhet baba, rrjedhimisht, Ramiz Lladrovci do të bëhet gjysh për herë të parë. Këtë e ka konfirmuar Lapidari në Facebook, duke postuar një fotografi së bashku me gruan e...
Lajme

Naim Bazaj largohet nga PDK’ja, gjatë javës kalon në AAK

Naim Bazaj brenda dy apo tre ditëve pritet që të zyrtarizojë kalimin e tij tek Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e konfirmuar vetë Bazaj i cili ka thënë se ka vendosur përfundimisht që të largohet nga partia që drejtohet nga Kadri Veseli. Fotografia e djeshme e publikuar nga deputeti...
1 2
Page 1 of 2