archive24 Korrik, 2019 - 11:33

Lajme

Buja përfundon intervistimin në Hagë, sot kthehet në Kosovë

Ish-kryetari i Lipjanit dhe ish komandat i Zonës Operative të Nerodimes Shukri Buja para tri ditësh u nis për në Hagë, pas ftesës së Gjykatës Specialës në cilësinë e të dyshuarit. Pas marrjes në pyetje nga prokurorët e dhomave të specializuara, Buja sot do të kthehet në Kosovë. Këtë e...
ShowBiz

Gold AG ia kushton disa vargje nënës së Ramushit

Gold AG, kësaj radhe i shkruan disa vargje për nënën e kryeministrit në largim, Ramush Haradinajt. Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, sot udhëton për në Hagë ku do të intervistohet nga Dhomat e Posaçme të Gjykatës Speciale. Haradinaj do të intervistohet nga prokurorët e Speciales në cilësinë e të dyshuarit....
ShowBiz

Ilda Bejleri nuk fsheh më as fantazitë më të thella

lda Bejleri është një nga moderatoret e ekranit, e cila për vite më radhë ka drejtuar emisione të ndryshme sportive. Gjithashtu Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram. Dhe ditën e djeshme modertorja ka ndarë...
1 2
Page 2 of 2