archive7 Korrik, 2019 - 23:54

Auto

Ja kur do të fillojnë shitjet e Golf 8

Volkswagen po bën përpjekje që gjenerata e re e tetë e modelit më të shitur në Evropë, të nis shitjen për klientët e saj të parë në fund të vitit 2019. Njeriu i parë i Volkswagen, Herbert Dis, tha për AutoNews se kompania është në mes të përgatitjes për prodhimin...
Sporti

Ja sa do të jetë rroga e Vedat Muriqit në Fenerbahçe

Sulmuesi i Kosovës, Vedat uriqi e ka pranuar ofertën e Fenerbahçes në Superligën e Turqisë. Ai do të fitojë 2.2 milionë euro në sezon te klubi i ri. Pas negociatave të vazhdueshme më në fund Rizespori ka pranuar, siç raportojnë mediat turke, ofertën 6 milionë euro të gjigantëve turq, Fenerbahçe,...
Interesante

5 rregullat për ta përzgjedhur një bostan fantastik

Momenti kur pret shalqirin në një ditë të nxehtë vere është thikë me dy presa. Dëshira për zbuluar nuancën e kuqe dhe rrëzëlluese të zemrës mund të shuhet shumë shpejt, nëse shalqiri që keni blerë nuk është i pjekur mjaftueshëm. Përzgjedhja e një shalqiri të shijshëm e të kuq flakë...
1 2 3
Page 1 of 3