archive3 Qershor, 2019 - 11:53

Lajme

Sqarohet Labinot Tahiri: Nuk komunikoj me Behgjet Pacollin

Deputeti Labinot Tahiri përmes një shkrimi ka bërë të ditur se ka shpallur zgjedhjet në AKR-në e Ferizajt, mirëpo, duke thënë se ky nuk do të kandidojë për kryetarë, shkruan Express. Përmes një shkrimi në Facebook, Tahiri ka bërë të ditur se nuk komunikon me kryetarin e AKR-së, Behgjet Pacollin....
Lajme

Policia me gjest human, ndihmon 15 familje për Bajram

Policia e Kosovës nga rajoni i Mitrovicës ka bërë identifikimin e disa familjeve në nevojë, me ç’rast ka organizuar një aktivitet me bazë në komunitet me qëllim të ofrimit të ndihmës ndaj këtyre familjeve. Me rastin e festës së Bajramit të Madh, Policia e Kosovës nga rajoni i Mitrovicës në...
Lajme

Labinotë Demi – Murtezi kalon në Vetëvendosje

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka njoftuar për anëtarësimin e ish-deputetes Murtezi në Lëvizjen Vetëvendosje. Labinotë Demi – Murtezi ka qenë deputete e legjislaturës së kaluar në Kuvendin e Kosovës. Kurti ka shkruar se Labinotë Demi-Murtezi me profesion letrare dhe...
1 2 3
Page 3 of 3