archive1 Qershor, 2019 - 23:50

Sporti

Liverpooli i pa ndalshëm, shënon edhe golin e dytë

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 kundër Tottenhamit në finale të Ligës së Kampionëve, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Wanda Metropolitano. Në minutën e 87-të të ndeshjes, ishte Divock Origi ai që e shënoi golin e dytë për skuadrën e Jurgen Kloppit, raporton...
Sporti

Salah, goli i dytë më i shpejtë në finale! Ja cili ishte i pari

Momo Salah ka shënuar pas 1 minute e 48 sekondash ndaj Tottenhamit në Champions League, por sipas statistikave zyrtare, është goli i dytë më i shpejtë, por penalltia e parë më e shpejtë në finale. https://youtu.be/hEDvtpJX4co Për të gjetur golin e parë duhet të shkojmë në finalen famëkeqe të Milanit,...
Sporti

Këtu mund ta shikoni live super ndeshjen Liverpool – Tottenham

Pas pak fillon finalja e madhe e Champions'it mes Liverpool dhe Tottenham. Heroi që shënoi tripletën në gjysmëfinalen ndaj Ajax do ta nisë nga stoli finalen ndaj Liverpool. Pochettino i ka besuar vendin e titullarit të rikthyerit nga dëmtimi Harry Kane. Gjithashtu, edhe përfshirja e Harry Winks nga minuta e...
1 2 3 4
Page 1 of 4