archive21 Maj, 2019 - 09:19

ShowBiz

Mihrije Braha tregon pse nuk është duke agjëruar

E ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, gjesi, këngëtarja Mihrije Braha bashkë me motrën e saj Loren, treguan se nuk janë duke e agjëruar ramazanin, transmeton Gazeta Metro. “Unë dhe Lora jemi në javën që duhet të pimë kafe”, shprehet Mihrija. Më poshtë e gjeni përgjigjen e tyre të...
ShowBiz

Ndryshimet drastike të Shkurtes, Remzies dhe Shyhretes

Këngëtaret kanë ndryshuar shumë me kalimin e viteve. I shohim shumë shpesh në televizion, teksa japin intervista dhe sjellin projekte të reja. Kurse çdo ditë i shohim në rrjetet sociale, të cilat janë shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme. Bëhet fjalë për tri këngëtaret e dashura të muzikës...
Lajme

Angela Merkel paralajmëron Rusinë

Aleanca Ushtarake e NATO-s duhet të përqëndrohet në sigurimin e territorit të saj dhe jo vetëm për misionet e huaja – tha kancelarja gjermane Angela Merkel të hënën gjatë një vizite në Brigadën e Tankeve në Gjermaninë Veriore. Në fushën ushtarake në Muenster, kancelarja premtoi të sigurojë fondet e nevojshme...
Sporti

A është ky nokauti më i çmendur që kemi parë? Spektakolar!

Dy herë kampioni i peshave të lehta në Bellater, Douglas Lima e ka dorëzuar titullin në mënyrën më të keqe të mundshme. Britaniku, Michael Venom përfitoi nga një hutim i tij, teksa e hodhi në parket në mënyrën më spektakolare të mundshme. Një goditje në këmbën mbajtëse mjaftoi për të...
Lajme

Trump: Lufta nënkupton fundin e Iranit

Presidenti amerikan, Donald Trump ka nisur një paralajmërim të ashpër ndaj Iranit, duke thënë se ky shtet do të shkatërrohet nëse përshkallëzohen edhe më shumë mospajtimet në mes të të dyja shteteve. “Nëse Irani dëshiron të luftojë, atëherë ai do të jetë fundi zyrtar i Iranit”, ka thënë Trump përmes...
ShowBiz

Pamje nga dasma madhështore e “Sheherzades”

"Sheherzadja" nuse shumë e bukur. Berguzar Korel dhe Halit Ergenç, për publikun shqiptar u bënë të njohur kryesisht pas filmit “1001 netë”, si dhe “Sulltanit” në të cilin luajtën rolet kryesore të “Sulltan Sylejmanit” dhe “Sheherzades”. Prapa ekranit dhe roleve që kanë luajtur si çift, ata edhe në jetën reale...
1 2 3
Page 3 of 3