archive18 Maj, 2019 - 23:07

ShowBiz

Ja si të votoni në finale të Eurovizionit

Më poshtë mund të shihni mënyrën sesi të votoni në finale të Eurovizionit për Shqipërinë. Kujtojmë së Shqipëria është në mesin e vendeve finaliste. Jonida Maliqi posa perfomoi këngën “Ktheju Tokës”./KultPlus.com LEXO EDHE: https://korrespodenti.com/2019/05/18/ketu-mund-ta-shihni-live-finalen-e-eurovizionit-ku-do-te-performoje-jonida-maliqi/...
Lajme

Biden kryeson sondazhet për presidencialet 2020

Ditën e fillimit të fushatës së tij elektorale në Filadelfia, Joe Biden vazhdon të jetë në krye të sondazheve. Sipas përllogaritjeve të bëra nga faqja në internet e specializuar për sondazhet “RealClearPolitics”, ish-zëvendëspresidenti amerikan dominon mbi kundërshtarët e tij në primaret demokratike me një avantazh prej 22,7 pikë përqindjeje në...
Lajme

Kryeshefi i Postës bëhet Kryetar i PDK’së në Drenas

Sejdi Hoxha është ngjitur në krye të PDK’së në bastionin e partisë. Ai ka marrë 130 vota, ndërsa Naim Bazaj 76. Ndërsa Kushtrim Prenku ka marrë vetëm 40 vota. Udhëheqësi i Postës, Sejdi Hoxha, pritet të japë dorëheqje nga udhëheqja e kompanisë publike pasi sot është votuar për Kryetar të...
Fun

Kush e ka trupin më të mirë, Haradinaj apo Putini?!

Ramush Haradinaj hap sezonin veror! Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka disa ditë që po qëndron në Shqipëri bashkë me familjen e tij. Duke qenë se temperaturat janë zbutur, Haradinaj nuk ka hezituar t’ia bëjë sefte dhe detit, teksa ka treguar edhe muskujt. Haradinaj njihet për ecjet e tij nëpër...
1 2 3 4
Page 1 of 4