archive15 Maj, 2019 - 23:40

ShowBiz

Capital T shtron iftar për 310 persona

Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, (Capital T), ka shtruar sot një Iftar për 310 persona. Këtë e bëri të ditur, humanisti Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. “Trimi sot e dhuroj Iftarin për 310 persona ne kuzhinën tonë si dhe ishte bashkë me ne...
Lajme

Motra e Vjosa Osmanit punësohet në ATK, thumbohet nga PSD’ja

Motra e deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës Vjosa Osmanit, Ilona është punësuar si inspektore në Administratën Tatimore të Kosovës. Zyrtari për media i Partisë Socialdemokrate, Shkodran Hoti ka thumbuar deputeten Osmani dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës. Ka thënë se ATK-ja sa ishte mbushur me militantë të LDK-së sa Avdullah...
1 2
Page 1 of 2