archive15 Maj, 2019 - 23:40

ShowBiz

Vallëzimi i “çmendur” i Klaudia Pepës në këngën e re të Maluma’s

Javë më parë këngëtari i njohur Malluma solli bashkëpunimin e parë me Madonna-n. Kënga mbanë titullin “Medellin” dhe u prit jashtëzakonisht mirë nga audienca. Ndërsa, një vallëzim fantastik pikërisht më këtë këngë e sjellë balerina e talentuar shqiptare Klaudia Pepa. Ajo ka postuar një video duke bërë një koreografi me...
ShowBiz

Capital T shtron iftar për 310 persona

Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, (Capital T), ka shtruar sot një Iftar për 310 persona. Këtë e bëri të ditur, humanisti Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. “Trimi sot e dhuroj Iftarin për 310 persona ne kuzhinën tonë si dhe ishte bashkë me ne...
Lajme

Motra e Vjosa Osmanit punësohet në ATK, thumbohet nga PSD’ja

Motra e deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës Vjosa Osmanit, Ilona është punësuar si inspektore në Administratën Tatimore të Kosovës. Zyrtari për media i Partisë Socialdemokrate, Shkodran Hoti ka thumbuar deputeten Osmani dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës. Ka thënë se ATK-ja sa ishte mbushur me militantë të LDK-së sa Avdullah...
1 2 3
Page 1 of 3