archive11 Maj, 2019 - 23:49

Sporti

Kjo thirrje e publikut shqiptar po i jep zemër Haxhi Krasniqit

Ka filluar rundi i 9'të i meçit mes Roben Krasniqit dhe gjermanit Stefan Härtel. Deri më tani dallimi është si i barabart, megjithëse Krasniqi në rundet e fundit i dha gjermanit disa goditje direkte. Por janë thirrjet e shumta të shqiptarëve për t'i dhënë moral boksierit shqiptar. Kënga "Besa-Besë" po...
Sporti

Këtu mund ta shikoni LIVE meçin e Haxhi Krasniqit

Sonte zhvillohet dueli i vitit për boksierin shqiptar Haxhi Krasniqi, i cili për kundërshtar do ta ketë gjermanin Stefan Haertel. Kjo ndeshje ishte shtyer nga nëntori i vitit të kaluar pasi që Haertel nuk ishte në gjendje të boksonte për shkaqe shëndetësore. Tani pas gjashtë muajve Krasniqi, duket të jetë...
Sporti

Në këtë televizion mund ta shikoni meçin e Haxhi Krasniqit

Të shtunën me 11 Maj me fillim nga ora 22:30 direkt nga Stadthalle të Magdeburgut në Gjermani do të boksojë Robin Krasniqi.Bokseri nga Istogu do të përballet me Stefan Haertel, derisa meçin mund ta ndiqni në Art Motion, shkruan GazetaBlic. Për herë të dytë brenda një kohe të shkurtë në...
Sporti

Ja edhe sa minuta fillon dueli i Haxhi Krasniqit

Sonnte zhvillohet dueli i vitit për boksierin shqiptar Haxhi Krasniqi. Ai për kundërshtar do ta ketë gjermanin Stefan Haertel. Kjo ndeshje ishte shtyer nga nëntori i vitit të kaluar pasi që Haertel nuk ishte në gjendje të boksonte për shkaqe shëndetësore. Tani pas gjashtë muajve Krasniqi, duket të jetë në...
Lajme

Tensionohet situata, molotov ndaj Kryeministrisë

Protestuesit kanë hedhur bomba molotov ndaj Kryeministrisë. Menjëherë pasi u grumbulluan përpara godinës, ata nisën ta godisnin me bojë e shashka dhe pasi hoqën gardhin rrethues, protestuesit nisën sulmin me bomba molotov. Nga flakët është përfshirë edhe hyrja e Kryesisë së Kuvendit./tch/...
Lajme

Aktivisti i Vetëvendosjes ia lë djalit emrin e Astrit Deharit

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Egzon Balaj, është bërë prind i një djali. Ai përmes një njoftimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se së bashku me bashkëshorten e saj janë bërë prindër. E djalit të tyre, çifti ka vendosur që t’ia lë emrin Astrit. Ai e ka emëruar...
1 2 3 4
Page 1 of 4